http://www.indianainvestmentwatch.com
http://think-banking.org/
http://www.watechcenter.org/paydayloans/

Bu Sayfa bas

Personel Listemiz

1 İSMAİL TOKLU ACİL UZMANI (BAŞHEKİM)
2 MEHMET SELİM ÖZYURT DAHİLİYE UZMANI (BAŞHEKİM YRD.)
3 VEYSİ ALTUN İDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRÜ
4 PERVİN ERGÜN SAĞLIK BAKIM HİMETLERİ MÜDÜRÜ
5  NURULLAH İLHAN DAHİLİYE UZM.
6 MELİKE OCAK ÇOCUK SAĞL HAST.UZM.
7 HAYRUNİSA KARA AİLE HEKİMİ UZMANI
8 YUSUF CANAVAR PRATİSYEN HEKİM
9 KADİR ERTEKİN PRATİSYEN HEKİM
10 ECEM DİLAN ÇAYHAN PRATİSYEN HEKİM
11 İLYAS YURDERİ PRATİSYEN HEKİM
12 ÜMİT YÜZGÜL PRATİSYEN HEKİM
13 İSMAİL BENİCE PRATİSYEN HEKİM
14 NEVZAT USLU PRATİSYEN HEKİM (GEÇİCİ GÖREVLE GİTTİ)
15 SERDAR KAPLAN PRATİSYEN HEKİM (GEÇİCİ GÖREVLE GİTTİ)
16  ZEYNEP MERVE GÖKBUGET PRATİSYEN HEKİM (GEÇİCİ GÖREVLE GİTTİ)
17 NURDAN PALANDÖKEN PÜR PRATİSYEN HEKİM
18 FEVZİ ÇEBİ PRATİSYEN HEKİM (GEÇİCİ GÖREVLE GİTTİ)
19 SELMAN KAMİK PRATİSYEN HEKİM (GEÇİCİ GÖREVLE GİTTİ)
20 İBRAHİM MISIR DİŞ TABİBİ
21 MİNE ÇELİK DİŞ TABİBİ
22 NİHAT EFE DİŞ TABİBİ (GEÇİCİ GÖREVLE GİTTİ)
23 HASAN ÖZEL DİŞ TABİBİ
24 MEHMET ŞİRİN ASLAN İDARİ MALİ İŞLER MÜD. YARD.
25 MUHAMMED DEMİRKOL ŞEF
26 MAŞALLAH ÖZDEMİR PERSONEL ŞEFİ
27 CEM EMRE DELİBAŞ ECZACI
28 KAAN BİLİK ECZACI
29 SAMİ DİREK TIBBİ SEK.
30 SELÇUK PARLAK TIBBİ SEK.
31 GÜLFİDAN ERTEKİN TIBBİ SEK.
32 MURAT ÇELİK TIBBİ SEK.
33 CENGİZ ONAT TIBBİ SEK.
34 ŞEYDA ÖZKAN TIBBİ SEK.
35 DERDO TURAN V.H.K.İ
36 ŞEREFETTİN ZEYDAN V.H.K.İ
37 HÜSEYİN ÖZDEMİR V.H.K.İ
38 SAVAŞ AYSAL V.H.K.İ
39 MENDERES ERFİDAN V.H.K.İ
40 AHMET SENİR MEMUR
41 CANER ÖĞÜNÇ MEMUR
42 MELEK YILDIZ HEMŞİRE
43 AYŞE ERDİL HEMŞİRE
44 MEKİYE KARDAŞ HEMŞİRE
45 MELİYAN AKSU HEMŞİRE
46 ÖZNUR YAĞCI HEMŞİRE
47 BURCU GEZİCİ HEMŞİRE
48 LEMAN EKİN HEMŞİRE
49 HAYRİYE MERT HEMŞİRE
50 ELİF SÖNER HEMŞİRE
51 SAMET DAĞ HEMŞİRE
52 FERDİ GÖK HEMŞİRE
53 SELVER ÇERİ HEMŞİRE
54 HİKMET YEŞİLIRMAK HEMŞİRE
55 FATMA BAHADIR HEMŞİRE
56 EBUBEKİR KAYANTAŞ HEMŞİRE
57 SEVİM YETKİN HEMŞİRE
58 ZEYNEP TUNÇ HEMŞİRE
59 NİHAL AYDIN HEMŞİRE
60 MERVE ALPUCU HEMŞİRE
61 İLYAS AKSIN HEMŞİRE
62 BERİN DİNAR HEMŞİRE
63 FİLİZ AKBULUT HEMŞİRE
64 CEYLAN YAKIN HEMŞİRE
65 YASİN TUNÇ HEMŞİRE
66 MEHMET ALİ BULUT HEMŞİRE
67 ESMA EROĞLU HEMŞİRE
68 TUĞBA TAŞDEMİR DİYALİZ TEKNİKERİ
69 ALİYE ERDEM EBE
70 SEHER AYGÜN EBE
71 TUĞBA AKAR EBE
72 HANIM ÇİFÇİ EBE
73 EMİNE ÇELİK EBE
74 MEHMET EMİN ACAR LAB.TEKNİKERİ
75 NAZLIGÜL KARAKUZU LAB.TEKNİKERİ
76 BARIŞ ŞİMŞEK LAB.TEKNİKERİ
77 GÖKHAN AYDIN LABORANT
78 HÜSEYİN KÖK LAB.TEKNİKERİ
79 ÇETİN KAYA RÖNTGEN TEKNİKERİ
80 SUAT İÇER RÖNTGEN TEKNİSYENİ
81 MUHAMMED BULUT RÖNTGEN TEKNİKERİ
82 ORHAN ÇETİN SAĞ.MEM.
83 FEVZİ ULUTAŞ SAĞ.MEM.
84 SEHER İÇER A.T.T
85 AYDIN SAVĞAT A.T.T
86 AYMEDİN ÖZİL HİZMETLİ
87 NEVZAT TUTAK HİZMETLİ
88 ZİYA TAKEN HİZMETLİ
89 RIDVAN AKSOY HİZMETLİ
90 ADEM SUBAŞI MEMUR
91 MEHMET DURSUN HİZMETLİ
92 NECAT GÖRÜCÜ 4/C PERSONEL
93 VEYSEL ÖZKAN 4/C PERSONEL
94 CEMAL GÜLCÜOĞLU ŞOFÖR

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://guroymakdh.gov.tr/index.php/personel-listemiz/